Przedszkole Bąbelki

stworzone, by bawić i uczyć !

To miejsce mądrej i wspomagającej edukacji oraz szczęśliwego dzieciństwa.

Program nauki w naszej niepublicznej placówce daje możliwości wszechstronnego rozwoju w każdym zakresie. Z pasją realizujemy cel wychowania szczęśliwego, twórczego i chętnego wiedzy człowieka.

Aby wspierać rozwój w wyjątkowy i wielowymiarowy sposób, trzeba zauważyć potrzeby dzieci, ich wewnętrzną ciekawość. Wiąże się to z eksploracją, eksperymentowaniem, poszukiwaniem niestandardowych rozwiązań i wytwarzaniem różnych rzeczy w innowacyjny sposób.

Dlatego też, w naszym Przedszkolu Bąbelki dzięki różnorodnym zajęciom edukacyjno-warsztatowym w ramach czesnego, zapewniamy naszym dzieciom bogate formy, środki i metody w ich edukacji.

Naszym zadaniem jest inspirowanie, pokazywanie elementów świata tym, którzy go dopiero odkrywają. Dlatego z entuzjazmem, pasją i niekończącą energią dzielimy się nim z dziećmi, bo tak rozumiany rozwój otwiera na świat, sprawia radość, uczy i wychowuje, a przede wszystkim gwarantuje osiągnięcie sukcesu w przyszłym, dorosłym życiu.

Brak dodanych wpisów