Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszego przedszkola !

Mamy nadzieję spełnić Państwa oczekiwania, a naszym dzieciom zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju i opieki.

Miesięczna opłata stała obejmuje:

1. opiekę nad dzieckiem w godzinach 6:30-17:00 ( od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych i dni wolnych zapisanych w umowie)
  2. zajęcia dydaktyczne w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego
  3. zajęcia edukacyjno warsztatowe - dzięki czesnemu, które zawiera już pakiet atrakcyjnych zajęć dodatkowych (dokładny opis w zakładce zajęcia dodatkowe) nie ma obawy, że dziecko nie będzie uczestniczyć w którym z nich)
  4. wsparcie psychologa, logopedy
  5. Dodatkowe atrakcje i wydarzenia (teatrzyki, alpaki i wiele, wiele innych)

Cała powyższa oferta zawarta w czesnym 650zł

Opłata za wyżywienie –  obejmująca 5 posiłków 17zł

• śniadanie
  • II śniadanie
  • zupa
  • II danie
  • podwieczorek

*  W przypadku nieobecności dziecka, koszt wyżywienia zostaje pomniejszony o zgłoszone nieobecności, zgodnie z podpisaną umową.

• Wpisowe płatne po podpisaniu Umowy – 400 zł ( jednorazowa, roczna bezzwrotna opłata celowa )

300 zł dla dzieci przechodzących do Przedszkola Bąbelki ze Żłobka Bąbelki

• Wyprawka Kontynuacja na każdy kolejny rok - 250 zł.